Úvod > Občan > Aktuality > Oprava elektrické sítě v obci

Oprava elektrické sítě v obci

Vážení občané, podáváme novou informaci ohledně opravy výpadků proudu v části obce směrem na Diváky. S vedením E.ON v Hodoníně, kam naše obec spadá, byl dohodnut finální postup opravy vedení. V nejbližších dnech bude provedena oprava na vytipovaných rizikových místech.

V této souvislosti je potřeba součinnost všech vlastníků pozemků při prořezávání stromů a keřů, které zasahují do el. vedení.

Dle platného zákona je povinností vlastníků pozemků starat se o stromy a keře, aby nezasahovaly do vedení. Žádáme tedy vlastníky pozemků, na nichž se nachází stromy a keře, které neodpovídají zákonům, aby provedli ořezy. Společně tak můžeme zamezit dalším možným problémům s dodávkou el. energie. Děkujeme nejen občanům naší obce, ale rovněž společnosti E.ON za pomoc.

O termínu opravy a případném přerušení dodávek proudu v době opravy, vás budeme s předstihem informovat.