image

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - archiv > Akce z okolí

Akce z okolí


Předchozí 1 3 9 17 25

Dunaj

Datum konání
Konec
Typ

Poprvé za 20 let proteče Dunaj Starou Pekárnou...koncert ke dvacetiletému výročí kluvu...

Více

Datum konání
Konec
Typ

Více

Creeps ARE BACK - 15th anniversary show (+ Nüdrive a Kosmonopol)

Datum konání
Konec
Typ

Jsme zpět! Pojďte se o tom všichni přesvědčit tam, kde to máme nejraději. V nové sestavě, v nové síle, s pár vráskami a kily navíc. Další informace ohledně programu přibudou, co nevidět. Důležité je, že datum 20.9. si už můžete všichni v kalendářích zablokovat. Spolu s námi vystoupí brněnské kapely Nüdrive a Kosmonopol. Vstup 99 Kč předprodej (SMS Ticket), 130 Kč na místě.

Více

Trawerza - La Patchanka - BN8 - Klucy

Datum konání
Konec
Typ

Koncert čtyř štamgastských kapel ke dvacetiletému výročí klubu...uslyšite punk, funkybeat, grunge....začátek již v 19 hodin.

Více

Sonberské (ne)vinné kulturní léto: Kanci paní nadlesní

Datum konání
Konec
Typ

Sonberské kulturní léto zakončíme letos s kapelou Kanci paní nadlesní. Profesionální kapela z Brna, která si dala za cíl hrát poctivou muziku, podpořenou kvalitními vokály. Základ playlistu tvoří skladby zahraničních popových a rockových legend a hity ze současnosti, doplněné tím nejlepším materiálem od českých a slovenských autorů.Nabízí posluchačům muziku postavenou na nezaměnitelných melodiích s vkladem jejich osobitého rukopisu. Hrají a zpívají ve stabilní sestavě bez alternací. Muzikou se skutečně baví, pod kančí značkou, již čtrnáctou sezónu. 

Více

Celeste Buckingham

Datum konání
Konec
Typ

Finalistka druhé řady Česko Slovenské SuperStar, zpěvačka Celeste Buckingham zavítá do brněnského klubu Mersey.Celeste Buckingham byla odmalička vedená matkou k tanci a hudbě, navštěvovala hodiny baletu a latinskoamerických tanců, později začala hrát na kytaru. Když jí bylo 15 let, matka ji přihlásila do druhé série soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde se dostala do finále. Po soutěži pokračovala v roce 2011 vydáním prvního sólového singlu "Blue guitar", který se hrál v rádiích a obsadil 38. místo v žebříčku TOP 100 a 7. místo v žebříčku slovenských skladeb. Další skladba "Nobody knows" byla součástí projektu F84, který vznikl s cílem podpory slovenských autistů. Ke skladbě byl natočen videoklip.

Více

AG Flek

Datum konání
Konec
Typ

Jak nejlépe zakončit letní hudební sezónu Knínického hostince než kapelou AG FLEK? Kapelou složenou z úžasných muzikantů... Ivo Viktorin, Blanka Táborská, Karel Markytán, Pepa Šobáň, David Velčovský, Michael Vašíček.. kapelou, kterou prošli další úžasní muzikanti jako třeba Vlasta Redl, Radek Pastrňák ... No prostě jedna z největších hudebních akcí u nás od 20:00 hod. na naší zahrádce!!! Věříme, že nás podpoříte a nenechte si tuto jedinečnou akci ujít!!! Vstupné 290,- Kč. Rezervace vstupenek už teď na čísle 736484676!!! Předprodej bude zahájen od března. Moc se na Vás těšíme a děkujeme Vám za každé sdílení!!!

Více

NoShit | Persian Empire, HRTL

Datum konání
Konec
Typ

NoShit v minulosti uhranul vybíravé fanoušky a posluchače v Olomouci a nabídl ochutnávku i Brnu. Teď se ale vrací a jako bonus přihazuje hvězdu (nejen) německé scény! Kabinet MÚZ 20. září pohltí synťáky z domova i zahraničí. Je to na tobě – necháš se strhnout jejich oscilací a protančíš noc? PERSIAN EMPIRE Hudebník, vlastním jménem Sam Khatam, který ve své tvorbě reflektuje spoustu vlivů a výsledkem je nevídaný koktejl žánrů jako downtempo, post-dubstep a 2-step garage. Jeho zvuk nechává vzpomenout na rané nahrávky Mount Kimbie či Jamese Blakea. Do Brna přiveze pár týdnů starou novinku, EP ABOUT//BLANK. HRTL Do povědomí české klubové scény se zapsal jako výrazný bastlič a sběratel syntezátorů. Pod jeho rukama pravidelně vznikají prvotřídní live sety. S nimi pak hypnotizuje publikum k nekontrolovatelnému tanci. Naposledy svůj um předvedl i na slavné platformě Boiler Room po boku Olivera Torra. A další! #noshit

Více

MINT Market Brno 39

V sobotu 21. září, zaplní MINT Market Brno 39 pasáž i všechna tři patra budovy Tržnice Brno na Zelném trhu. Jedinečná, stále se obměňující nabídka originálních a poctivě vyráběných produktů. Zábavné nákupy v zajímavém prostředí. Jedinečné, neokoukané dárky. Osobní setkání s výrobci. Dobrý pocit z nákupů ekologicky udržitelných výrobků a podpoření lokální výroby. Skvělá atmosféra. Příjemná hudba. Výborné občerstvení. Společenská událost, na které určitě potkáte někoho známého. Kampaň Konec igelitek v Čechách, díky které u stánku Lovemusic získáte stylovou plátěnku výměnou za vyplnění dotazníku.Vstup zdarma a bez bariér. Děti a pejsci jsou vítáni. To jsou ve zkratce důvody, proč se vyplatí zamířit na MINT Markety. Historie MINT Marketů začala v červnu 2010, kdy proběhl první módní market pod názvem Factory Fashion Market. Od té doby se rozšířil nejprve do Prahy a pak i do mnoha dalších měst po celé České republice. MINT Markety si kladou za cíl podporu malého podnikání a českého designu. V kontrastu s velkými nákupními centry, která nabízejí tovární zboží vyrobené kdesi v Číně a zisky z něj odcházejí z České republiky k nadnárodním společnostem, vytvářejí MINT Markety prostor pro malé lokální výrobce, kteří k výrobě přistupují úplně jiný stylem. S láskou, se zájmem o ekologické aspekty výroby, bez převážení zboží po celé zeměkouli. Prodejci z MINT Marketů vyrábějí své zboží v malých sériích, mnohdy se jedná o zcela jedinečné kusy. Svým podnikáním si splnili svůj sen o tvůrčí práci, která dává smysl. Má smysl je podpořit.

Více
Předchozí 1 3 9 17 25