Úvodní stránka > Akce z okolí

3D film Oceány: Naše modrá planeta

Křížkovského 554, Pisárky, 60300 Brno

Staňte se podmořskými průzkumníky a odhalte tajemství, které skrývá nejméně probádaná část naší planety – oceány. S pomocí nejmodernějších filmových technologií prozkoumejte mělčiny i temné hlubiny a těšte se na jedinečné záběry z mořského světa plného života. První zastávkou této pozoruhodné expedice budou korálové útesy, kde se setkáte s fascinujícími mořskými živočichy. Například s geniální malou rybou zvanou mník bělolemý a jejím důmyslným způsobem otevírání mušlí. Zaměřte se také na vychytralou chobotnici, která se před nebezpečnými dravci schovává do brnění ze skořápek a ulit. Při výzkumné výpravě narazíte i na delfíny, jak si svou kůži čistí o mořské rostliny, nebo na roztomilé mořské vydry unášené vlnami. Budete svědky nelítostného útoku na hejno sardinek, na kterých si v jeden okamžik pochutnávají delfíni, rejnoci i mořští ptáci. Na závěr expedice se vypravíte na severní pól za tuleni, kteří se před ledními medvědy ukrývají na přeplněných ledových krách. Procestujte oceány ve 3D a užijte si mimořádné objevy. Díky čtyřicetiminutovému dokumentu z produkce BBC odhalíte velkolepý svět pod vlnami. Film do češtiny namluvila herečka Jitka Ježková.

Diskrétní výklad karet s kartářkou Schery

Znáte mě z medií TV.Prima Love,EZO.TV a Harmonie.Odpovím na Vaše otázky,jak zvládat obtížné životní situace a osobní problémy spojené se vztahy,rodinnou,prací,alternativní rady i o víkendech a svátcích.Věštění také telefonem na osobní telef.číslo.Cena-dohoda.

Mezinárodní filmový festival EKOFILM - 45.ročník

Moravské náměstí 127, Brno-město, 60200 Brno

Co je to “česká příroda”? Jsou to lesy, louky, zahrady, parky, jezera, motýli a brouci nebo prostě půda? Pro někoho je příroda truhlík na balkoně, pro někoho nekončící les. Jak by měla vypadat příroda budoucnosti? Chceme, aby i naše děti znaly přírodu tak, jak ji známe my nebo dáme přednost zástavbě a těžbě? Co zanecháme příštím generacím?To vše zjistíte na 45. ročníku nejstaršího mezinárodního festivalu filmů s tematikou životního prostředí EKOFILM. Desítky filmů z celého světa a setkání s jejich tvůrci v kině Scala, přehlídka technologických trendů a zajímavostí, jako například virtuální realita v areálu EKOEXPO na náměstí Svobody, programy pro školy i diskuze s předními environmentalisty v Otevřené zahradě, besedy s předními českými i zahraničními odborníky, filmaři či politiky v prostorách Masarykovy univerzity, zážitkové programy i koncerty. Takový bude letos EKOFILM. A co je nejlepší? Všechny akce v rámci festivalu jsou zdarma. Více informací na webových stránkách www.ekofilm.cz

19. 7. Čeněk