Drobečková navigace

Úvodní stránka > Akce z okolí

Akce z okolí


Předchozí 1 3 5 9 13

Misery Index, Wormrot, Truth Corroded

Datum konání
Konec
Typ

Deathová událost jara na Melodce!

Více

Raketový válení Gustavových koulí (živě)

Datum konání
Konec
Typ

Takžeeee, zvem vás všechny na tuhle suprcoool brnkací akci - takzvaný koncert. V Alterně vystoupí umělecká uskupení pod názvy Kuležák, Rocket Bunny a Gustavo Rojo. Vstupný dobrovolný (takže můžeš zadara, když seš broke). Checkuj událost pro updaty, harmonogram a možná i dick pics. Čâo těšando :D

Více

Pokerface - metalovej nářez

Datum konání
Konec
Typ

Jarní metalovej nářez v UC si nesmíte nechat ujít. Vystoupí kapela POKERFACE (RUS) v rámci svého evropského turné. Dále se můžete těšit na kapelu ONA a další support. Další informace průběžně doplníme. Tohle bude opravdu velký! Pokerface: WEB: http://pokerface.band/ YT: https://www.youtube.com/channel/UCD8LS3uMYTn14EuKUk70Gzw ONA: YT: https://www.youtube.com/channel/UC8tEQK08b-nAI9evflKzM4Q

Více

Three for Silver (USA)

Datum konání
Konec
Typ

Tato lahůdka znovu ve Staré Pekárně - Tom Waits meets Mumford And Sons.

Více

Fast Food Orchestra - 20 LET - Brno

Datum konání
Konec
Typ

Už je to tak, v březnu příštího roku oslavíme své 20. narozeniny. Rozhodli jsme se proto pro unikátní a neopakovatelné turné, které bude obsahovat pouze čtyři zastávky. Brno nesmí chybět! Spolu s námi na něm vystoupí i celá řada hostů, včetně těch, kteří nás provázeli v zásadních letech. Těšit se s námi můžete jak na Su-shu, tak i na Dr.Karyho. Odehrajeme unikátní set, který bude průřezem od ska-punkových let až po současnou tvorbu. Na playlistu se budete moct částečně podílet i vy prostřednictvím hlasování na FB. Zároveň představíme zbrusu nový singl i s videoklipem! 

Více

Sebastian - Rub a líc tour

Datum konání
Typ

Sebastian je jeden z nejvýraznějších představitelů nové generace umělců. Majitel platinové desky, držitel českého slavíka, autor, zpěvák a dokonce i objev roku v hudebních cenách OSA a E2. Mezi jeho největší hity patří píseň "Toulavá","Záchranný bod" nebo "Až na to přijde". Na začátek roku 2019 připravuje novou desku "Rub a líc" kterou předznamenává singl Bestseller. Očekáváné album pokřtí na třech výjimečných koncertech v Praze, Brně a Liberci.

Více

Hentai Corporation

Datum konání
Typ

Hentai Corporation je česká thrash-rock’n’rollová kapela z Prahy výjimečná nevídanou zběsilostí svých živých vystoupení, nápaditými instrumentálními linkami a skvělým vokálem excentrického Radka Škarohlída. Během své existence tato formace získala pověst jedné z nejtalentovanějších a zároveň nejkontroverznějších kapel u nás.

Více

IMT SMILE

Datum konání
Typ

IMT Smile prežívajú svoje najúspešnejšie obdobie. Ich letné koncertné turné dopadlo nad očakávania. Amfiteátre praskali vo švíkoch a pre všetkých zúčastnených vrátane kapely a hudobných hostí to bol ohromný zážitok. Inak tomu nebude ani v Radosti už 28.marca.

Více

Mňága a Žďorp

Datum konání
Typ

Mňága Žďorp se vrací na Flédu s valašským rockem, Třínohým psem a novým coverem J.A.R. Nezaměnitelný styl, rozpustilé sbory a texty založené na poezii všedního dne, které oslovují domácí posluchače několika generací.

Více
Předchozí 1 3 5 9 13

26. 3. Emanuel

Zítra: Dita

Tipy na výlet okolí Hustopeče

Výlety

Akce z okolí

hustopece kopie.jpg- bok.jpg

Dotace na štěpkovače

Na pořízení štěpkovačů přispěl Fond soudržnosti v rámci operačního programu Životní prostředí.

Stepkovace1.png

Dětské hřiště

Na stavbě dětského hřiště se finančně podílela nadace ČEZ částkou 500 000,- Kč z celkových nákladů 605 000,- Kč.

Obec Kurdějov - Dětské hřiště
Obec Kurdějov - Dětské hřiště
IMG_1389.jpg

Návštěvnost stránek

233095