Úvodní stránka > Akce z okolí

Předchozí 1 3 5 9 13

Misery Index, Wormrot, Truth Corroded

Typ

Deathová událost jara na Melodce!

Raketový válení Gustavových koulí (živě)

Typ

Takžeeee, zvem vás všechny na tuhle suprcoool brnkací akci - takzvaný koncert. V Alterně vystoupí umělecká uskupení pod názvy Kuležák, Rocket Bunny a Gustavo Rojo. Vstupný dobrovolný (takže můžeš zadara, když seš broke). Checkuj událost pro updaty, harmonogram a možná i dick pics. Čâo těšando :D

Pokerface - metalovej nářez

Typ

Jarní metalovej nářez v UC si nesmíte nechat ujít. Vystoupí kapela POKERFACE (RUS) v rámci svého evropského turné. Dále se můžete těšit na kapelu ONA a další support. Další informace průběžně doplníme. Tohle bude opravdu velký! Pokerface: WEB: http://pokerface.band/ YT: https://www.youtube.com/channel/UCD8LS3uMYTn14EuKUk70Gzw ONA: YT: https://www.youtube.com/channel/UC8tEQK08b-nAI9evflKzM4Q

Three for Silver (USA)

Typ

Tato lahůdka znovu ve Staré Pekárně - Tom Waits meets Mumford And Sons.

Fast Food Orchestra - 20 LET - Brno

Typ

Už je to tak, v březnu příštího roku oslavíme své 20. narozeniny. Rozhodli jsme se proto pro unikátní a neopakovatelné turné, které bude obsahovat pouze čtyři zastávky. Brno nesmí chybět! Spolu s námi na něm vystoupí i celá řada hostů, včetně těch, kteří nás provázeli v zásadních letech. Těšit se s námi můžete jak na Su-shu, tak i na Dr.Karyho. Odehrajeme unikátní set, který bude průřezem od ska-punkových let až po současnou tvorbu. Na playlistu se budete moct částečně podílet i vy prostřednictvím hlasování na FB. Zároveň představíme zbrusu nový singl i s videoklipem!

Sebastian - Rub a líc tour

Typ

Sebastian je jeden z nejvýraznějších představitelů nové generace umělců. Majitel platinové desky, držitel českého slavíka, autor, zpěvák a dokonce i objev roku v hudebních cenách OSA a E2. Mezi jeho největší hity patří píseň "Toulavá","Záchranný bod" nebo "Až na to přijde". Na začátek roku 2019 připravuje novou desku "Rub a líc" kterou předznamenává singl Bestseller. Očekáváné album pokřtí na třech výjimečných koncertech v Praze, Brně a Liberci.

Hentai Corporation

Typ

Hentai Corporation je česká thrash-rock’n’rollová kapela z Prahy výjimečná nevídanou zběsilostí svých živých vystoupení, nápaditými instrumentálními linkami a skvělým vokálem excentrického Radka Škarohlída. Během své existence tato formace získala pověst jedné z nejtalentovanějších a zároveň nejkontroverznějších kapel u nás.

IMT SMILE

Typ

IMT Smile prežívajú svoje najúspešnejšie obdobie. Ich letné koncertné turné dopadlo nad očakávania. Amfiteátre praskali vo švíkoch a pre všetkých zúčastnených vrátane kapely a hudobných hostí to bol ohromný zážitok. Inak tomu nebude ani v Radosti už 28.marca.

Mňága a Žďorp

Typ

Mňága Žďorp se vrací na Flédu s valašským rockem, Třínohým psem a novým coverem J.A.R. Nezaměnitelný styl, rozpustilé sbory a texty založené na poezii všedního dne, které oslovují domácí posluchače několika generací.

Předchozí 1 3 5 9 13

26. 3. Emanuel