Úvodní stránka > Akce z okolí

Jarní výstava železničních modelů

Černovice, Brno

Zveme Vás na jarní výstavu klubovních kolejišť H0! Výstava se koná od 4. 4. do 14. 4. 2019, vždy čtvrtek-neděle. Uvidíte velké klubovní kolejiště H0 o ploše cca 65 m2, modulové kolejiště H0 s modely stanic Ivančice a Náměšť na Hané – obě jsou zmenšené repliky stanic, které v modelovaném období reálně existovaly. K vidění bude i práce členů. Otevírací doba den od do čtvrtek, pátek 16.30 19.00 sobota, neděle 9.30 18.00 Místo konání výstavy Areál Financial Consortium (bývalá stará Mosilana); Křenová 19, Brno; budova 24C, 3. patro. Přístup nejlépe od vrátnice (volně přístupný areál), pokračovat po šipkách Chladservis až k budově 24C (naproti je z dálky viditelný komín).

Festival Ochutnej Česko 2019

Veverská Bítýška

Festival Ochutnej Česko 2019 4.5.2019 10:00 - 17:00 Užijte si festival pro celou rodinu. Ochutnávat nebudeme jenom ústy, ale i hmatem, sluchem nebo čichem Těšte se na restaurace, řemeslný trh, koncerty, ochutnávky jídel, dětský program nebo kuchařskou show. Více info na www.ochutnejcr.cz

XX. Slovácký rok v Kyjově

Nejstarší a nejvýznamnější národopisná slavnost v České republice, která bezmála 100 let přivádí do Kyjova tisíce příznivců folkloru. Slovácký rok je jednou z největších folklorních událostí u nás, která se stejně jako Olympijské hry opakuje jen jednou za čtyři roky. Od 15. do 18. srpna 2019 pořádá královské město Kyjov jubilejní XX. ročník této slavnosti a Vy jste srdečně zváni!

26. 3. Emanuel

Zítra: Dita