Úvodní stránka > Akce z okolí

Festival který má smysl.

MORAVSKÉ HRADY.CZ

Typ

10. ročník festivalu MORAVSKÉ HRADY.CZ se uskuteční v areálu sousedícím s hradem Veveří.

GAIA MESIAH & TTIOT

Typ

Peacock in da Park dospěl do svého druhého ročníku a opět se máme na co těšit. Do Strážnice totiž poprvé zavítá dnes již legendární crossover rock pecka Gaia Mesiah, který vydala po 11 letech novou desku Excellent Mistake, doprovodí je The Truth Is Out There, kteří jsou naopak ve Strážnici staří známí a přivezou nám také své zbrusu nové album All Little Revolutions. Samozřejmě se dočkáme i dalších kapel, afterparty a nevšedních gastro zážitků. Více informací na našem webu a facebooku.

XXV. MIKULOVSKÉ VÝTVARNÉ SYMPOZIUM

Letos o prázdninách bude areál mikulovského zámku opět místem setkání současných předních výtvarníků. Slavnostní zakončení „dílny“, spolu s vernisáží výstavy vytvořených děl a koncertem se bude konat 10. srpna v prostorách mikulovského zámku. Jako každoročně, tak i letos, budou nově vytvořená díla vystavená zámku.

Akce pro nezadané Brno zdarma seznamka speed dating singles single seznamovací večer výlet výstup vý

Hledáš spřízněnou duši? Pojď s námi každou neděli na naši pravidelnou akci pro nezadané do 45 let v Brně zdarma- seznamovací výlet - seznamku - zoznamku. Naše výlety jsou určeny pro všechny singles muže a ženy, kteří buď aktivně hledají partnera nebo jen aktuálně nechtějí chodit sami na výlety. Pokud máš nějaký tip na zajímavý výlet pro naši akci, neváhej a pošli nám ho! Předem dík. Účast na akcích je cca 22 lidí s vyrovnaným počtem mužů a žen i z hlediska věku. Přibližně 40% účastníků se na akce vrací, 60% tvoří každý týden nováčci. Akce se účastní nejen lidé z Facebooku, Twitteru a Google+ , ale i mimo ně. Přihlášení na akce je pouze emailem s uvedením věku, který najdeš na našich stránkách s dalšími informacemi. Zvou Jitka+ Petr Stojan

18. 7. Drahomíra

Zítra: Čeněk