Úvodní stránka > Akce z okolí

Barvy

Typ

Marta vydává své první sólové album Barvy. A nebude to jen tak! Marta má výrazné rodinné hudební zázemí a patří u nás mezi velmi populární zpěvačky. O to víc je překvapivé, že na její debutové album si domácí fanoušci museli počkat tak dlouho. A zatímco s německou skupinou Die Happy vydala v evropském měřítku vícero úspěšných nahrávek a spolupracovala s řadou významných zahraničních i domácích interpretů, sólovka přichází až letos. Marta je většinovou spoluautorkou písní a s jedinou výjimkou pak i výhradní textařkou celého repertoáru. Výjimkou je bonusová písnička Školíš mě od Marka Ztraceného. Videoklip k ní byl zveřejněn v loňském roce a počet zhlédnutí na YouTube se vyšplhal již na úžasných 1,5 milionu. Základ alba vznikal ve studiu Propast s producentem Lukášem Pavlíkem a s doprovodnou kapelou Marty Jandové. Tu tvoří kytarista Ondřej Pátek, basista Dalibor Mucha a klávesista Jan Zlatuška, bicí pak nahrál sám producent Lukáš Pavlík, jenž tento post aktuálně zastává ve skupině Chinaski. Finální mix následně provedl v Německu Udo Rinklin, který spolupracoval i s Die Happy a s dalšími úspěšnými interprety převážně z německy hovořících zemí. Barvy představují Martou Jandovou v poprockové poloze, která je jejímu srdci nejblíže. Na albu najdeme výrazné hitové písničky jako Černá i bílá, Milovat, Křídla či úvodní Cesta kolem světa nebo naopak emotivní balady Barvy, Zůstaň tu se mnou a další. Specialitou je pak závěrečná rocková kompozice Strach, kde se Marta hudebně vyznává svému oblíbenému zpěvákovi Chrisi Cornellovi. Skvělá zpěvačka, chytré písničky a poctivá poprocková muzika - to je kombinace, která hodlá zahýbat domácí hudební scénou!

Ženy v běhu

Kpt. Jaroše 50, 66501 Rosice