Úvodní stránka > Vinařství > Okus vín z Kurdějova 12,11,10,09,08,07,05

Okus vín z Kurdějova a okolí - leden 2012

Osmý ročník se konal 21.1.2012, přichystáno bylo 409 vzorků vín a počet návštěvníků se opět přiblížil krásnému číslu 300. K poslechu a dobré náladě hrála cimbálová muzika Primáš z Boleradic

Okus vín z Kurdějova a okolí - leden 2011

Okus vín z Kurdějova a okolí 2010

Šestý ročník, který se konal dne 16. ledna 2010 přilákal do Kurdějova rekordních  300 návštěvníků, pro které bylo nachystáno 559  vzorků vín. Červená vína byla již tradičně umístěna v sále, bílá vína se rozdělila do sklepa ve vinotéce a  dvou malých sklípků poblíž vinotéky.

Poděkování patří všem, kteří se zapojili do příprav samotné akce, všem vinařům za vzorky  vín a sponzorovi za občerstvení.

Okus vín z Kurdějova a okolí - leden 2009

Okus vín z Kurdějova a okolí leden 2008

Již počtvrté připravili Kurdějovští vinaři presentaci vín nejen svých, ale také vinařů ze širokého okolí. Že má tato akce úspěch dokládá především narůstající počet návštěvníků a také vzorků vín, kterých se v letošním roce  sešlo 370. Novinkou bylo vypracování katalogu, červená vína byla umístěna do přilehlého sálu a k poslechu hrála cimbálová muzika Primáš z Boleradic.

Na pátý jubilejní ročník, který bude 17.1.2009 se připravují další drobné úpravy ke spokojenosti všech návštěvníků, aby se do Kurdějova každý rád vracel a vždy si odvezl spoustu pěkných zážitků a vzpomínek.

Slavnostní otevření obecní vinotéky 20.7.2007

Okus vín z Kurdějova a okolí  leden 2007