Úvodní stránka > Akce z okolí > Večerní kresba

Večerní kresba

Dvořákova 588, Brno-město, 60200 Brno

Srdečně Vás zveme do večerního kurzu kresby, který mohou absolvovat, jak úplní začátečníci tak i pokročilejší, kteří by se rádi nadále rozvíjeli. V průběhu těchto večerů budeme pracovat s tužkou, uhlem, ale i jinými médii. Budeme zkoušet různé materiály podkladu a témata od zátiší, přes portrét až k figuře. Lektorka se bude během kurzu každému věnovat dle jeho potřeb, schopností a zvolené techniky. Komu je kurz určen? Všem, kteří chtějí získat základy kresby, nebo si své znalosti a dovednosti více prohloubit, odreagovat se, odpočinout si od každodenních povinností, získat nové znalosti. Základní informace o kurzu a cenách: Kurz zahrnuje 22 lekcí po 2 hodinách. Bude probíhat každé pondělí večer od 19:15 do 21:15 hodin. Začínáme 14. ledna 2019 a končit budeme 10. června 2019. Cena za 22 lekcí je 4180 Kč. Do kurzu je možné naskočit i v jeho průběhu nebo na jednotlivé lekce (cena jednotlivé lekce je 230 Kč, přihlášení je možné na email info@malujemespolu.cz nebo na telefoním čísle 732 356 691). V ceně je zahrnut základní material jako tužky, gumy, papíry, úhly, pastelky po všechny večery. Maximální počet účastníků v kurzu je 8.

detail akce Večerní kresba

22. 5. Emil