Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Pracovní nabídka

Pracovní nabídka

Westfalia Metal v Hustopečích aktuálně rozšiřuje své pracovní týmy v důsledku nových projektů.  Hledáme kolegy a kolegyně na pozici: Operátora / Operátorky výroby, která je vhodná nejen pro absolventy/ky, jednorázový náborový příspěvek 15.000,-Kč Těšit se na Vás bude tým ryze český a slovenských spolupracovníků v moderním pracovním prostředí. Nabízíme velmi zajímavé platové ohodnocení, nadstandardně placené noční směny, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravování, praní a servis pracovních oděvů, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, kurzy a školení atd. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné náborové lince 800 023 008 nebo na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com.

19. 6. Leoš

Zítra: Květa