Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Tříkrálová sbírka

5.1.2019
Datum ukončení:
6.1.2019

Od 1. do 14. ledna 2019 probíhá v celé České republice Tříkrálová sbírka. Kurdějovské domácnosti tradičně navštíví skupinky dětských koledníků. V soboru 5. ledna 2019 dopoledne vám přinesou Boží požehnání a zároveň vám nabídnou možnost uskutečnit dobrý skutek ve formě daru potřebným.

Těm, kteří v sobotu nebudou doma a chtěli by se také připojit, bude pokladnička k dispozici ještě v neděli o svátku Tří králů po mši svaté v místním kostele. Charita Česká republika předem děkuje za vlídné přijetí koledníků a vaši štědrost.

17. 2. Miloslava

Zítra: Gizela