Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Pracovní nabídka

Pracovní nabídka

20.12.2018

Westfalia Metal v Hustopečích aktuálně rozšiřuje své pracovní týmy. Těšit se na Vás bude tým ryze český spolupracovníků v moderním pracovním prostředí. Pro nové projekty hledáme:

• Pracovník/ce ruční montáže - vhodné pro absolventy
  • Svářeč se zkušenostmi s CO2 nebo roboty, náborový příspěvek až 30.000,-Kč
  • Obsluha strojů, Manipulant/ka, Seřizovač/ka
  • Vývojový konstruktér
  •

Společnost nabízí velmi zajímavé platové ohodnocení, nadstandardně placené noční směny, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravování, praní a servis pracovních oděvů, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, kurzy a školení atd. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné náborové lince 800 023 008 nebo na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com.

22. 4. Evženie

Zítra: Vojtěch