Úvodní stránka > Aktuality > Výzva občanům Kurdějova k členství ve výborech.

Výzva občanům Kurdějova k členství ve výborech.

Staňte se členy některého z těchto výborů:

• Kulturní
  • Dotační
  • Územní (Stavební)

a podílejte se aktivně na kulturním a společenském dění v naší obci a jejím rozvoji.

Svou ochotu zapojit se sdělte starostovi či některému ze zastupitelů.

Kulturní a sportovní výbor – sestavuje plán kulturních, společenských a sportovních akcí na rok, podílí se na jejich organizaci, předkládá zastupitelstvu návrhy na případné nové akce, oslavy státních, jubilejních a jiných výročí, prezentuje kulturní dění obce … apod.

Dotační – vyhledává a předkládává návrhy na možnosti čerpání dotací z různých titulů a výzev, které by mohli být přínosné a dosažitelné pro naši obec. Kontaktuje případné sponzory a přispěvovatele s návrhy na možnost sponzoringu různých akcí.

Územní (stavební) – řeší územní a stavební rozvoj, předkládá návrhy a vyjádření k případným žádostem na prodej, nákup či směnu pozemků, může se podílet na vzniku a případném  prosazení vyhlášky o dodržování čistoty a údržby pozemků ve vlastnictví soukromých osob v obci, dává podněty k řešení havarijních stavů objektů, které mohou ohrožovat bezpečí osob na veřejném prostranství, … apod.

21. 11. Albert

Zítra: Cecílie