Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Pozvánka

Dobrý den, přátelé Divadla Boleradice,

opět Vám přinášíme několik tipů na divadelní představení a současně Vás chceme pozvat na jubilejní XX. Divadelní bál.

Jak již víte, lednové reprízy ZAPEKLITÉ KOMEDIE ANEB KDOSI BROUSÍ NAD PAĎOUSY jsou již dávno plně obsazené a na ty únorové je hlediště rovněž téměř zaplněno. Rezervovat je ještě možná na 14. a 28. února a 14. a 16. března.

Nic ale nebrání navštívit naše divadlo při představeních komedií našich spřátelených ochotníků, které uvádíme v rámci Jarního předplatného. Už tuto sobotu 18. ledna přiveze DS Kroměříž bláznivou komedii DOVOLENÁ PO ČESKU. Co má společného profesorka psychologie, herec Národního divadla, majitel e-shopu a dívka živící se venčením psů? Mají si co říct? A jak mohou trávit dovolenou na společné jachtě? Věřte, že mohou a na konci nebude nic tak, jak se na první pohled zdálo. Představení začíná v 19:30

Další kus z Jarního předplatného má ambice navodit tak trochu hororovou atmosféru. Thriller ŽENA V ČERNÉM přiveze v sobotu 15. února v 19:30 DS Amadis z Brna. Něco o tom ví v kolébce hororu v malém severoanglickém městečku, kde se již po desítky let objevuje záhadná žena v černém, jejíž příchod nikdy nevěstí nic dobrého…

Vrcholem každé společenské sezóny v Boleradicích je divadelní bál ale ten nastávající je přeci jen výjimečný, bude totiž jubilejní dvacátý!

Dvacet let života. Je to málo nebo moc? V životě člověka školka, škola, střední škola, taneční, první i druhá láska, řada přátel, zážitků… V životě divadelního spolku v Boleradicích je to přibližně 25 divadelních her, 650 zkoušek, 500 představení, 50 000 diváků, ale také  dvacet divadelních bálů. Každopádně kus života a tedy důvod k pořádné oslavě, kterou právě chystáme.

Přijďte a uvidíme se na XX. DIVADELNÍM BÁLE se symbolickým podtitulem - JAK TEN ČAS LETÍ… Slavnostní fanfáry jej uvedou v sobotu 8. února v sále Úřadu městyse Boleradice. Hrát, zpívat a tančit budou tradičně Salónní orchestr Brno, členové pořádajícího divadelního spolku a po čase i cimbálová muzika Vonica. Vstupenky na bál si můžete rezervovat v pokladně divadla už nyní, ve volném prodeji budou od 22. ledna.

Těšíme se na setkání v divadle.

Ing. Jiří Janda

Divadelní spolek bratří Mrštíků