Úvodní stránka > Aktuality > Kurdějováci sobě! Brigáda na vyčištění cesty

Kurdějováci sobě! Brigáda na vyčištění cesty

28.4.2018

cesta2018-B.jpgPokud chodíte někdy do Hustopeč pěšky - nebo Vaše děti - asi Vás už napadlo, že některá místa nejsou pro chodce zrovna bezpečná. Nás to taky napadlo a došlo nám, že aspoň některým nebezpečným částem by se dalo vyhnout.

Ne všechno dokáže řešit obec ze svých prostředků a my to po ní, v tomto případě, ani nechceme.

Rozhodli jsme se, že obnovíme vlastními silami bývalou cestu pro pěší a tím umožníme chodcům vyhnout se té asi nejnebezpečnější zatáčce.

Aby se bývalá cesta dala používat, je třeba proklestit náletové dřeviny a možná i upravit svah, který vznikl při stavbě silnice.

Pokud si myslíte, že to není špatný nápad a souhlasíte, že v partě jde práce líp od ruky, tak nás přijďte podpořit.

V sobotu 28.4. v 9 hodin se sejdeme u kapličky a pustíme se do práce.

Uvítáme pomoc kohokoliv. Pokud chcete pomoci, nepotřebujete nic. Půjčíme Vám i rukavice. Pokud můžete, určitě se budou hodit křovinořezy, motorové pily, sekyrky či hrábě.

Za „přípravný výbor“ Luboš a Radek

PS: Pokud chcete přijít, ozvěte se na e-mail otrisal @ s e z n a m .c z, ať se domluvíme, kdo co může vzít.

22. 9. Darina

Zítra: Berta