Úvodní stránka > Obecní úřad > Úřední deska > Dotazník pro obyvatele obce Kurdějov

Dotazník pro obyvatele obce Kurdějov

Vyvěšeno: 8. 4. 2018
Sejmuto: 30. 4. 2018
Vážení spoluobčané,

naše obec zpracovává program rozvoje, ve kterém chceme vyjasnit představu o budoucnosti obce a rozvrhnout jednotlivé rozvojové činnosti na následující léta.

V rámci tvorby programu rozvoje považujeme za velmi důležité zjistit vaše názory a prosíme proto o zodpovězení následujících otázek. Výsledky průzkumu poslouží jako důležitý podklad pro zpracování programu rozvoje a poskytnuté údaje budou pečlivě vyhodnoceny.

Dotazník najdete zde

Děkujeme Vám za spolupráci a projevený zájem.

Zastupitelstvo obce

Naposledy změněno: 8. 4. 2018 21:34