Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Vyšetření zraku pro seniory

Vyšetření zraku pro seniory

Nadační fond Josefa Hycla nabízí oční vyšetření v Brně i s dopravou zcela zdarma všem seniorům starším 65 let.

Pokud jste již dlouho nebyli u očního a máte pocit, že špatně vidíte, stačí se objednat na telefonním čísle 517 076 800.

Nadační fond zajistí dopravu i vyšetření zcela zdarma: v dohodnutém termínu vás řidič vyzvedne v naší obci, odveze vás k očnímu lékaři do Brna a poté vás zase přiveze zpět do obce.

Bližší informace o projektu medbus poskytneme na obecním úřadě nebo na www.medbus.cz.

18. 8. Helena

Zítra: Ludvík