Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Informace o nastavení zasílání informací z webu obce

Informace o nastavení zasílání informací z webu obce

Vážení zájemci o informace o dění v obci Kurdějov. V poslední době se vyskytly určité nepravidelnosti v rozesílání notifikací o nových informacích na webových stránkách. Pravděpodobně jde o chyby v nastavení jednotlivých článků v kombinaci s nastavením jednotlivých odběratelů.

Abychom podobným problémům v budoucnu předešli, prosíme o provedení následujícího „obnovení“ přihlášení k odběru novinek.

Nejprve klikněte na tento odkaz:

obr_zahlavi.png

Vyplňte svůj email, na který vám chodí novinky a dole stiskněte

ulozit.png

Mělo by se objevit toto hlášení:

nalezeno.png

Upravte to co chcete odebírat. V případě, že nechcete odebírat komerční sdělení zveřejňovaná na stránkách, nechte nezatrženou volbu „komeční sdělení“

kom_sdeleni.png

V každém případě (i když nic nezměníte) znovu stiskněte

ulozit.png

Mělo by se objevit hlášení

ulozeno.png