Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Snížení nákladů ve vašich domácnostech

Snížení nákladů ve vašich domácnostech

8.12.2016

společnost envona pro Vás připravila možnost snížení nákladů ve Vašich domácnostech způsobem, který je nejoblíbenější, a to výběrovým řízením.

Je to nejlepší způsob, jak si získat kvalitní smlouvy a ceny a zbavit se podomního prodeje.

Již několikrát tato akce probíhala i ve Vašem okolí a měla velmi dobré výsledky. Například v Židlochovicích probíhá od roku 2013 a občané ušetřili více než 1 800 000,- Kč.

Nejen, že si snížíte zbytečné placení za elektřinu a plyn, ale zároveň získáte zadarmo poradenství a další výhody, které jinde nejsou.

Vše Vám rádi vysvětlíme.

Touto akcí se také zbavujete podomního prodeje, protože s Vámi budou sepisovat přihlášky pouze naši odborníci. Sepisovat se může pouze na místě určené panem starostou a po osobní nebo telefonické domluvě i ve Vašich domácnostech.

V průměru ušetříte od 10% do 30% z vašich současných plateb.

Kdy bude zahájení ?

V úterý 8.12.2016  od 15.00 hodin do 17.00 hodin, dále podle osobní nebo telefonické domluvy s Vámi.

Kde se sejdeme ?

Na Obecním úřadě, v Malém sále.

Co si vezměte s sebou ?

Poslední smlouvy s energetickými společnostmi a poslední vyúčtování za elektřinu a plyn. Pokud nenajdete, přijďte také, poradíme, jak dál.

Na dotazy Vám rádi odpovíme na tel.čísle  :   775 794 115 – pí. Malíková

nebo nás kontaktujte na :  info@envona.cz a také na www.envona.cz

Jsme rádi, že nemusíte platit více, než je potřeba

20. 8. Bernard