Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Majitel prosí o pomoc při hledání ztraceného psa

Majitel prosí o pomoc při hledání ztraceného psa

15.11.2016
Datum ukončení:
27.11.2016

Dne 9.11. 2016 se v odpoledních hodinách ztratila na území mezi Starovicemi a Hustopečemi fenka plemene Rhodesian Ridgeback, typické pro toto plemeno je obrácený pruh srsti na zádech. Fenka je stará 8 měsíců, vysoká cca 60 cm a slyší na jméno „Hejli“

Jakákoliv informace, která povede k nalezení fenečky, bude odměněna částkou 10 000,- kč

fotky zde

19. 10. Michaela