Úvodní stránka > Aktuality > Noc otevřených sklepů Velké Němčice

Noc otevřených sklepů Velké Němčice

23.4.2016

Spolek velkoněmčických vinařů srdečně zve všechny milovníky vinného moku na již 6. ročník

NOCI OTEVŘENÝCH SKLEPŮ ve Velkých Němčicích

v sobotu 23. dubna 2016 od 14 hodin.

Pojďte s námi cestou necestou po sklípcích našich malovinařů a ochutnejte produkty jejich celoročního snažení. Hradíte pouze prvotní vstupné a následně degustujete ve sklípcích dle libosti.

Začínáme ve 14:00, konec akce a vyhlášení největšího cestovatele po sklípcích proběhne ve 22:00.

Připraveni jsou na Vás samozřejmě hlavně naši vinaři, kteří Vám otevřou své sklípky a nabídnou své nejlepší víno. Pobavit se můžete také u cimbálové muziky ELIŠKA nebo se občerstvit v našem základním táboře.

Putujete-li z daleka, můžete využít ubytování v okolních rodinných penzionech. Ti odvážnější mohou zdarma využít naše stanové městečko. K dispozici je také úschovna kol po celou dobu akce.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA ZDARMA

Před akcí (cca ve 13:30):
Hrušovany u Brna (vlakové nádraží) – Židlochovice – Nosislav – Velké Němčice
Hustopeče (koupaliště) – Velké Němčice

Po ukončení (cca ve 23:00):
Velké Němčice – Nosislav - Židlochovice - Hrušovany u Brna (vlakové nádraží)
        Velké Němčice – Hustopeče (koupaliště)

Bližší informace naleznete na www.nocsklepu.cz nebo na facebooku „Noc otevřených sklepů“.

23. 4. Vojtěch

Zítra: Jiří