Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Obec Nikolčice vyhlašuje veřejnou výzvu na pracovní pozici „Účetní obce“

Obec Nikolčice vyhlašuje veřejnou výzvu na pracovní pozici „Účetní obce“

Obec Nikolčice vyhlašuje veřejnou výzvu na pracovní pozici  „Účetní obce“.  Jedná se o pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou. Podrobnější informace můžou zájemci získat na internetových stránkách obce Nikolčice  www.nikolcice.cz , nebo na tel.: 723723655. Termín pro podávání přihlášek do 15. 2. 2016 do 12,00 hodin.

20. 8. Bernard

Zítra: Johana