Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Hotel Kurdějov hledá pracovníky

16.11.2015
Datum ukončení:
29.11.2015

Hotel Kurdějov hledá do svého provozu pracovní posilu na pozici  číšník/servírka .

-          Pozice je vhodná i pro absolventy, bez vzdělání či praxe v oboru. Nabízíme rozmanitou práci v celém hotelovém komplexu Hotelu Kurdějov na HPP  - dělené směny, krátký/dlouhý týden nebo i možnost dlouhodobé brigády. Nástup ihned.

-          Hledáme zodpovědného uchazeče s aktivním přístupem a snahou učit se novým věcem.

Bližší informace k nabízeným pozicím získáte u paní  Aleny Moučkové na  telefonním čísle  519 411 381 nebo emailové adrese mouckova@hotelkurdejov.cz . Informace o hotelovém komplexu najdete na www.hotelkurdejov.cz .

23. 3. Ivona

Zítra: Gabriel