Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Dny sociálních služeb Hustopeče

Dny sociálních služeb Hustopeče

7.10.2015

Město Hustopeče zve širokou veřejnost k návštěvě Dne sociálních služeb. Konat se bude ve středu 7. října 2015 od 10.00 do 14.30 hodin na Dukelském náměstí.

Cílem akce je představení nabídky služeb působících v blízkém okolí, na které se mohou lidé obracet v případě řešení různých životních situací svých či blízkých. Dozví se například, kdo pomůže při péči o blízkou osobu (na koho se můžou pomáhající osoby obrátit), kdo pečujícím pomůže s vyřízením sociálních dávek, jaké dávky existují, mohou si vyřídit senior pasy (různé slevy pro seniory), podívat na práci cannisterapeutického psa. Dále zde návštěvníci mohou využít službu zabývající se mimo jiné dluhovým poradenstvím. Budou přítomny služby pomáhající seniorům, zdravotně postiženým, dětem, obětem domácího násilí, služby řešící drogovou problematiku. Můžete si dále bezplatně změřit hodnoty tuku a tlaku. Součástí akce bude doprovodný hudební a divadelní program.

Seznam zúčastněných služeb a organizací:

•     Domov seniorů Břeclav
  •     Domovinka Němčičky
  •     Seniorprojekt
  •     Seniorpoint
  •     Girasole
  •     Diakonie Betlém
  •     Charita Břeclav
  •     Svaz tělesně postižených
  •     Občanská poradna Brno
  •     Klára pomáhá
  •     Spondea
  •     VZP
  •     Město Hustopeče (OSPOD, Pečovatelská služba)

Pro více informací pište na furch@hustopece.cz, nebo volejte 607 516 037. Všichni návštěvníci jsou srdečně zváni.“

20. 8. Bernard

Zítra: Johana