Úvodní stránka > Aktuality > Národní soutěž vín

Národní soutěž vín

22.8.2015

Národní soutěž vín Velkopavlovické vinařské podoblasti je prestižním kláním přihlášených vín o jejich zařazení do Salonu vín ČR.

Akce proběhne dne 22.8.2015 pod garancí Svazu vinařů ČR a ve spolupráci Národního vinařského centra.

Využijte jedinečné možnosti ochutnat všechna vína ucházející se o zařazení do Salonu vín ČR. V Sále společenského domu, za doprovodu cimbálové muziky Gracia, se můžete od 14.00 do 20.00 hodin bavit nad skleničkou dobrého vína. Vstupné činí 300,- Kč.

V rámci doprovodného programu se dočkáte také vystoupení Hustopečské chasy, která Vás v 17.00 hodin před Společenským domem naláká svým programem "Zarážání hory" na ulici Na Hradbách. Zde pak po folklórním pásmu můžete pokračovat v ochutnávání vína ve sklípcích hustopečských vinařů, ty pro Vás budou otevřeny od 18.00 hodin v obou vinařským uličkách - ulice Vinařská i Na Hradbách.

Národní soutěž vín

25. 6. Ivan