Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > ztratil se rok starý pes plemene Jagdteriér

ztratil se rok starý pes plemene Jagdteriér

Dobrý den,

ve Vašem okolí se ztratil náš 1 rok starý pes plemene Jagdteriér (Německý lovecký terier).
Pokud byste ho zahlédli či o něm získali jakékoliv informace, zavolejte nám prosím na naše telefonní číslo 724 523 310 nebo napište na email ossicka@seznam.cz

Charlie je 1 rok starý pes plemene Jagdterier. Na své jméno slyší. Je černý s hnědým pálením, váha cca 9 kg, kohoutková výška 40 cm. Nemá žádný obojek ani tetování, ale má čip (číslo zjišťujeme)!!! Není kastrovaný. Má jemnější srst než na fotce, zrovna prošel úpravou srsti. Není kastrovaný. Ztratil se v lesích za nemocnicí v Břeclavi, utekl za zvěří. Okolí zná jen trochu. Vůči lidem je opatrný, ale určitě nebude agresivní. Pokud bude hladový, tak se nechá na pamlsek nalákat. Voda, příkopy, ploty a jiné překážky mu nebudou dělat žádný problém. Plavat umí, jízda autem bezproblémů. Je zvyklý na pobyt venku. Je velmi aktivní. Je to lovecký pes ve výcviku.

Odměna za nalezení!!!

Leták s obrázkem zde