Úvodní stránka > Aktuality > Večer v Barrio Gotico Cafe

Večer v Barrio Gotico Cafe

24.7.2015

Vážení přátelé,

gurmánská restaurace Barrio Gotico Cafe Vás srdečně zve na krásný gastronomický zážitek.

V pátek 24.7.2015 pro Vás připravujeme večer s několikachodovým menu, doprovozeným víny z kolekce vinařství Waldberg Vrbovec.

Podrobnosti k této akci naleznete na www.barrigoticocafe.cz nebo www.facebook.com/barriogoticocafe

Večerem Vás provede enolog vinařství Waldberg, Ing. Pavel Filipovský. Spolu s ním se na Vás těší celý produkční team BGC.

Kurdějov 13.7.2015 Lubomír Němeček

16. 12. Albína