Úvodní stránka > Aktuality > Triatlon Němčičky

Triatlon Němčičky

6.6.2015

V sobotu 6.6. zveme všechny sportovní fandy, aby si přišli vyzkoušet závod v triatlonu. Registrace od 8:00 na koupališti v Němčičkách, start závodu je naplánován na 9:30. Závod začíná plaveckým úsekem – 200m a pokračuje jízdou na kole v délce cca 20km po okolí Němčiček. Závěrečný úsek patří běhu do Bořetic a zpět – cca 4km. Závod je určen veškeré sportující veřejnosti. Propozice na www.sportnemcicky.cz

Současně zveme také 6.6 na speciální Dětský triatlon, který se uskuteční po dojezdu závodu dospělých. Délky jednotlivých úseků jsou přizpůsobeny věku dětí. Trať je vedena po sportovištích v areálu – nevyjíždíme na běžné silnice.

Koupaliště je otevřeno – otevírací doba denně od 9:00 do 19:00/20:00 – vždy dle počasí. Aktuální teplota vody je již 21°C a stále se zvyšuje J. Ceny oproti loňské sezóně zůstaly beze změny. V prodeji jsou nově permanentky pro občany z okolních obcí. V občerstvení nabídka čepované Kofoly a piva, ledňáčků a zmrzliny a dalšího sortimentu dle aktuální nabídky. Všechny srdečně zveme.

28. 3. Soňa

Zítra: Taťána