Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > NOC OTEVŘENÝCH SKLEPŮ 25.4.2015, VELKÉ NĚMČICE

NOC OTEVŘENÝCH SKLEPŮ 25.4.2015, VELKÉ NĚMČICE

25.4.2015

Spolek velkoněmčických vinařů srdečně zve všechny milovníky vinného moku na již 5. ročník NOCI OTEVŘENÝCH SKLEPŮ ve Velkých Němčicích v sobotu 25. dubna 2015 od 14 hodin.

Pojďte s námi cestou necestou po sklípcích našich malovinařů a ochutnejte produkty jejich celoročního snažení. Hradíte pouze prvotní vstupné a následně degustujete ve sklípcích dle libosti.

Začínáme ve 14:00, konec akce a vyhlášení největšího cestovatele po sklípcích proběhne ve 22:00. Připraveni jsou na Vás samozřejmě hlavně naši vinaři, kteří Vám otevřou své sklípky a nabídnou své nejlepší víno. Pobavit se můžete také u cimbálové muziky ELIŠKA nebo se občerstvit v našem základním táboře.

Putujete-li z daleka, můžete využít ubytování v okolních rodinných penzionech. Ti odvážnější mohou zdarma využít naše stanové městečko. K dispozici je také úschovna kol po celou dobu akce.

NOVINKA LETOŠNÍHO ROČNÍKU – AUTOBUSOVÁ DOPRAVA ZDARMA

Před akcí (cca ve 13:30) : Hrušovany u Brna – Židlochovice – Nosislav – Velké Němčice

Po ukončení (cca ve 23:00): Velké Němčice – Nosislav - Židlochovice - Hrušovany u Brna

Bližší informace naleznete na www.nocsklepu.cz nebo na facebooku „Noc otevřených sklepů“.

Těšíme se na Vás 25.4.2015 ve Velkých Němčicích

22. 10. Sabina