Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > 70. VÝROČÍ OSVOBOZENÍ HUSTOPEČÍ A HUSTOPEČSKA RUDOU ARMÁDOU

70. VÝROČÍ OSVOBOZENÍ HUSTOPEČÍ A HUSTOPEČSKA RUDOU ARMÁDOU

16.4.2015

Přijměte od Města Hustopeče pozvání na slavnostní připomínku 70. výročí osvobození Hustopečí, Hustopečska a Mikulovska Rudou armádou, které se uskuteční ve čtvrtek 16. dubna 2015 ve 13:30 hodin na hřbitově Rudé armády v Hustopečích.

Ve 14 hodin následuje slavnostní otevření nové expozice dějin města v Městském muzeu a galerii Hustopeče.

20. 8. Bernard

Zítra: Johana