Úvodní stránka > Aktuality > Slavnosti mandloní a vína 2015

Slavnosti mandloní a vína 2015

28.3.2015

Sobota 28. 3. 2015 bude věnována symbolům města Hustopeče – vínu a mandloním. Čtvrtý ročník Slavností mandloní a vína nabídne gurmánské, umělecké i turistické zážitky. Pro návštěvníky bude připraven kulturní program na náměstí i vycházka do mandloňových sadů s průvodcem. Mandloňové sady v Hustopečích jsou unikátní přírodní lokalitou, raritou ve střední Evropě.

Zapojte se do soutěže O nejlepší mandlový dezert, vítěz obdrží Řád zlaté mandle.  Své mandlové dezerty můžete přinést v den Slavností v 13,00 hodin k pódiu na náměstí, kde je bude hodnotit odborná porota.

Program v plné velikosti zde.

Program zmenšený

25. 7. Jakub